Kurumsal

16 Şirketler Grubu olarak öncelikli hedefimiz; Bursa halkına hizmet etmek ve onların sonsuz güvenini kazanmaktır. Bu nedenle, verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi inşaat sektöründe de bugün ve gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa etmek başlıca misyonlarımız arasındadır.

Kendimizi, içinde yaşadığımız topluma karşı sorumlu hissediyoruz. Yalnızca inşaat, makina ve sigorta projeleriyle değil yaşanabilir konutlar yaparken çevremize karşı duyarlı ve bilinçli olmayı da görev bilmekteyiz.

Bu bilinç ve sorumluluk anlayışıyla 16 Şirketler Grubu olarak, müşterilerimizi yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye, işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz.

Her girişimimizde insanoğluna olan bağlılığımızı sürdüreceğiz.

VİZYONUMUZ    

Temelinde insana ve doğaya saygıyı barındıran projelerimizde, bireylerin doğal yaşam içindeyken bile hak ettikleri modern mimari ve teknolojiden mümkün olan en iyi standartlarda faydalanmaları, yaptığımız işin başlangıç noktasını oluşturmaktadır. Bu sayede ‘Yaşam Mimarlığı’ felsefemizi tüm Bursa’ya örnek olacak şekilde hayata geçirerek, farkındalığımızın altını çizmeyi istemekteyiz.

MİSYONUMUZ

MARKA POLİTİKAMIZ

İLHAM KAYNAĞIMIZ

HEDEFLERİMİZ

 

 

BİZ SİZİ ARAYALIM